Grass Coworking

Grass Coworking

Ласкаво просимо

grass coworking

15 Июн 2017

ТОП-5 КНИГ, ЯКІ ВАРТО ПРОЧИТАТИ

1. Нір Еяль «Покупець на крючку»
Чому деякі продукти привертають нашу увагу, а деякі — ні? Як деякі продукти формують у нас звички? Чи є у цих продуктів якісь схожі риси і патерни?
Ця книга описує процес, що складається з чотирьох етапів, який дозволяє формувати звички покупців. Продукти, що формують звички, дозволяють регулярно повертати споживачів без агресивного маркетингу і дорогої реклами.
Ця книга, корисна для маркетерів, дизайнерів, підприємців і всіх, хто цікавиться поведінкою споживачів, пропонує читачам:
рекомендації щодо формування стійких звичок;
практичні кроки для створення продуктів, які будуть подобатися споживачам;
огляд інструментів, які використовуються Pinterest, Twitter, Instagram та іншими продуктами, що залучають споживача і сприяють формуванню звичок.
Розкриває відразу кілька тем: бізнес, психологію, переконання і дизайн продуктів.
Це книга для маркетеров і підприємців. І для тих, хто цікавиться маркетингом і поведінкою споживача.
2. Еліонор Портер «Поліанна»
Роман «Полліанна» американської письменниці Еліонор Портер — це один з бестселерів 20-го століття. Вперше твір був опублікований в 1913 році, ще тоді він справило фурор. Сьогодні ця книга все ще так подобається читачам — вона націлена не тільки на дитячу, а й на дорослу аудиторію.
Ця книга — прекрасний, яскравий, сонячний роман, читати який буде корисно кожній людині. Кожна сторінка книги заряджає позитивом і величезним бажанням жити, насолоджуючись кожним моментом.
У центрі сюжету книги — маленька дівчинка Полліанна, сирота, яку з «почуття обов’язку» взяла до себе сувора тітка. Але тітка не в захваті від необхідності взяти на себе опіку. Племінницю вона поселила на горищі, в темному приміщенні. Але дівчинка ніби не помічає відносини тітки — вона життєрадісна, весела, балакуча, і завжди може знайти позитив навіть у найскладнішій ситуації.
Книга «Поліанна» — найкращий порадник для тих, хто втратив віру в людей і навколишній світ. Читати її обов’язково, щоб очистити своє мислення і змінити сприйняття життя.
3. Кім Чан і Моборн «Стратегія блакитного океану»
Ми звикли думати, що конкуренція — це символ здорового бізнесу. Однак з кожним роком конкуренція стає все більш і більш напруженою, а боротьба за симпатії споживача (і його гаманець) — все більш кровопролитною. Бізнес-океан став червоного кольору, і виживати в ньому стає все важче.
Автори «Стратегії» впевнені — потрібно відійти в сторону і придумати щось зовсім нове. І тоді в спокійних водах «Блакитного океану» ваш бізнес доб’ється бажаного росту. Чан Кім і Моборн пропонують докладні інструкції по виведенню компанії зі стану конкурентного стресу і створення абсолютно нової бізнес-моделі.
Книга не тільки закликає компанії присвятити себе створенню нового, зростаючого попиту, а й пояснює, що для цього потрібно зробити: дає набір аналітичних інструментів і перспектив, які показують, які систематичні дії треба робити, рухаючись по запропонованому шляху, а потім розглядає принципи, що визначають стратегію блакитного океану.
«Стратегія блакитного океану» — це не просто книга, а ціла філософія успішності. Існує навіть однойменний бізнес-інститут.
4. Стів Бланк «Чотири кроки до осяяння»
«Чотири кроки до осяяння» — класичне керівництво по стратегії бізнесу на всі часи, від зародження ідеї до створення успішної компанії, за допомогою якого в усьому світі працюють і розвиваються більш 100 000 стартапів.
Саме тут Стів Бланк вперше в світі сформулював єдину на поточний момент ефективну методику розробки нових продуктів і створення нових бізнесів, засновану на науковому методі перевірки гіпотез: методику розвитку споживачів (Customer Development). Стартапи — це не малі версії великих компаній і повинні управлятися радикально інакше, ніж вже сформовані бізнеси; Стів Бланк пояснює, чому це так. Замість того щоб сліпо слідувати бізнес-плану, підприємцю варто пройти всі чотири кроки методики розвитку споживачів і створити таку систему зворотного зв’язку, яка дозволить швидше за конкурентів перевіряти нові гіпотези і впроваджувати їх в життя.
Автор книги Стів Бланк — один з найвпливовіших людей Кремнієвої долини.
Книга дає можливість розібратися, чому ваш стартап працює не так, як вам хотілося б, і допомагає усунути проблеми, що заважають досягненню успіху. Ви дізнаєтеся безліч секретів управління стартапами.
«Чотири кроки до осяяння» — унікальне практичне керівництво, здобуло сотні тисяч захоплених відгуків підприємців у всьому світі!
5. Пітер Тіль «Від нуля до одиниці»
Книга присвячена технологіям створення успішного стартапу, що веде до створення потужного монопольного бізнесу. Розуміючи конкуренцію як руйнівну силу, Пітер Тіль пропонує своєму читачеві переконатися в дієвості монополістичних бізнес-стратегій на прикладі досвіду величезної кількості компаній, серед яких Facebook, Microsoft, eBay, Twitter і багато інших. Крім того, книга містить міркування про те, що таке стартапное мислення, і рекомендації щодо формування згуртованої робочої команди.
На думку Пітера Тіля, монополії є основним двигуном технологічного прогресу, так як перспектива протягом багатьох років отримувати монопольні прибутки — потужний стимул для інноваційної практики. Подробиці про те, як це працює в сучасному світі, — в книзі.
Написана легко і захоплююче, «Від нуля до одиниці» буде цікава не тільки планують стартап відбувся бізнесменам, а й тим, хто тільки починає вивчати світ бізнесу і центральні питання існування великих компаній.