Grass Coworking

Grass Coworking

Ласкаво просимо

grass coworking

20 Ноя 2017

Тренди веб-дизайну в 2018 році

Патерни, лінії і кола, геометричні фігури

Ця тенденція з’явилася в 2016 році, завоювала популярність в 2017 і буде продовжувати розвиватися в 2018. Використовуючи змішані форми і патерни на сторінці, можна добитися відмінних результатів. Плоский дизайн і матеріальний дизайн повинні поєднуватися з декоративними елементами і простими формами. 2D-дизайн як і раніше існує, але все ж з деякими змінами.

Яскраві кольори

Додайте яскраві кольори і сміливо заявіть про себе! Матеріальний і плоский дизайн прекрасно поєднується з соковитими кольорами. Перехід квітів (градієнт) — найактуальніший тренд в сучасному дизайні. Компанія Instagram першою вирішила змінити корпоративні зображення і логотипи відповідно до нього: вони замінили плоскі кольору на різнокольорові градієнти та переходи. Логотипи, кнопки та інші елементи виконані в новому стилі. Ця тенденція 2017 року як і раніше популярна в 2018 році. Важливо правильно поєднувати кольори, щоб уникнути кричущих сполучень.

Унікальні зображення і графіка

Графічному дизайну стає тісно в рамках звичайного веб-дизайну. Він має значний потенціал, який не був повністю розкритий. Тому є припущення, що в 2018 році ми побачимо, що графічні зображення отримають більшу популярність. Найбільший інтерес у дизайнерів викликають наступні техніки:
Скетч. Скетчінг захопив бізнес. Сьогодні скетчі створюються не тільки від руки, але і в друкованому варіанті. Цей тренд продовжує розвиватися і в веб-дизайні.

Векторні іконки. Контурний малюнок буде як і раніше популярний в 2018 році. Наприклад, при створенні патернів і складних значків (вони виграють завдяки рівню візуального представлення).

Фотоконтент

Фотоконтентом залишається актуальним в 2018 році для сайтів електронної комерції. Однак замість зображень з фотостоків варто віддати перевагу авторським фотографіям. Причини очевидні: більше 60% користувачів переконані, що вирішальним фактором до покупки стають унікальні картинки і фотографії, таким чином, інтернет-магазини повинні приділяти їм максимум уваги.

Якщо вам потрібен унікальний і впізнаваний дизайн, просто співпрацюйте з цифровим дизайнером. Вам варто уникати фотографій зі стоків і перемкнути увагу на оригінальні та унікальні графічні зображення. Так, стоки продовжують завойовувати популярність, але в 2018 році почне розвиватися дійсно цікавий тренд — індивідуальний підхід до дизайну та графіки. Індивідуальність безсумнівно підкреслить вашу винятковість в тій чи іншій сфері!

Анімація

У наш час анімовані об’єкти використовують буквально всюди: в логотипах, іконках на сайтах і в додатках, в переходах між об’єктами в матеріальному дизайні. Іноді навіть в масову розсилку може використовуватися інтерактивний елемент: фонове відео, інтегрована обробка замовлень і повноцінне меню. Відео та gif-зображення в хорошій якості, які демонструються безперервно, доставляючи візуальне задоволення очам, вважаються популярним способом додавання драми і руху сторінок. І анімація успішно утримує увагу відвідувачів надовго.

Розширення

Старі і добре відомі png, jpg і навіть gif-зображення пішли в минуле. У сучасному світі більше увага приділяється якості зображень і їх доступності. SVG стане розширенням №1 завдяки простоті в масштабуванні і відсутності втрати якості. Крім того, розмір SVG-файлів у багатьох відношеннях більш доступний. Кращий формат для графічних елементів!
Що стосується програмного забезпечення, Sketch витіснить Photoshop. Sketch вже сьогодні дозволяє просто і швидко створювати макет сайту. Його функціональність перевершила Photoshop, і в 2018 році різниця стане ще більш значною, в результаті чого Adobe втратить частину користувачів — дизайнерів веб-сайтів і користувальницьких інтерфейсів.

Інформацію взято з сайту: http://merehead.com/blog/web-design-trends-2018/