Grass Coworking

Grass Coworking

Ласкаво просимо

grass coworking

19 Фев 2018

ЯК НЕ ПРАЦЮВАТИ В П’ЯТНИЦЮ І БУТИ НЕЙМОВІРНО ПРОДУКТИВНИМ

Вся справа в тому, як ви сприймаєте п’ятницю. Замість того, щоб використовувати цей день для складної роботи, присвятіть її трьом речам, до яких зазвичай не доходять руки протягом тижня: навчання, налагодження зв’язків та планування.

1. Використовуйте п’ятниці для зосередженого навчання

Дерек Сіверс стверджує, що важливо виділити блоки часу, які вільні від напруженої роботи (електронна пошта, поточні завдання проекту, зустрічі і так далі), щоб ви могли вкласти енергію в вивчення, зростання і розробку стратегії для вашого бізнесу.

2. Використовуйте п’ятниці, щоб розвивати цінні зв’язки

Розуміння ефективності зв’язків безцінне. Знайомство з правильними людьми може відкрити можливості, до яких ви не можете отримати доступ будь-яким іншим чином. Але для цього недостатньо обмінятися кількома електронними листами з VIP або сказати «привіт» на заході, — вам потрібно побудувати серйозні стосунки.

«П’ятниці — прекрасна пора, щоб розвивати зв’язки. Мені подобаються нестандартні підходи. Я забігаю в місцевий магазин випічки, пишу кільком людям, запрошуючи їх поговорити. Я кажу щось на кшталт: «Я пригощу вас найкращим шоколадним печивом в Торонто».

Залежно від того, хто приходить, ми проводимо кілька годин, розмовляючи про успіхи, невдачі і просто краще дізнаючись один одного.

Є кілька причин, чому це добре працює по п’ятницях. По-перше, люди знаходяться в передчутті вихідних і, як правило, в більш товариському настрої. Вони готові залишити робочий тиждень позаду і повеселитися. Крім того, їхнє мислення розслаблено, і це відкриває можливості для більш глибокої і більш змістовної розмови.

І саме ці зустрічі, це спілкування по-справжньому розвивають ваші зв’язки.

Як правило, ці зустрічі бувають груповими, і це дозволяє мені встановити зв’язок з набагато більшим числом людей, ніж якби я проводив зустрічі або телефонні переговори з кожним окремо. В результаті я став відомий в місцевих колах як хороший ресурс для знайомства з цікавими та успішними людьми — мене бачать в якості вузла по налагодженню зв’язків.

Якщо ви не готові організувати такі посиденьки по п’ятницях, витратьте деякий час, щоб подякувати і оцінити людей у ​​вашій соціальній мережі. Я схильний багато писати в Твіттер по п’ятницях (ділюся тим, що читаю), і я завжди дякую автору, який дає нам можливість для спілкування.

3. Використовуйте п’ятниці, щоб спланувати наступний тиждень

Тім Ферріс сказав: «Те, що ви робите, важливіше того, як ви це робите, і якщо ви робите справу добре, вона не стає від цього важливою».

Реальність така, що більшість людей перебільшують свою здатність до планування. Багатьом з нас це не дуже вдається, але перспективне планування дуже важливе для успіху.

Є три основні причини, чому планування в п’ятницю в другій половині дня настільки ефективно:

1) Якщо планування — це останнє, що ви робите в п’ятницю, то план буде свіжим у вас в голові, коли ви вийдете на роботу в понеділок, і ви будете готові тут же взятися за справу.

2) Теорія несвідомого стверджує, що у вихідні дні ваш мозок буде продовжувати працювати над проблемами, які ви намітили в п’ятницю вдень, навіть якщо ви зайняті чимось іншим, а не активно думаєте про ці проблеми. Це означає, що до ранку понеділка ви можете виявити кілька свіжих ідей.

3) Огляд минулого тижня, а потім планування майбутнього розуміє певне завершення, яке дозволяє повністю насолодитися уїк-ендом. Фізична дія, закриття планувальника, служить сигналом: «Ваш тиждень закінчився, тепер насолоджуйтеся вихідними».

Поверніть собі п’ятницю

«Тепер я завжди з нетерпінням чекаю п’ятниці — не тільки тому, що вона означає довгоочікуваний уїк-енд, але і тому, що це прекрасний час, щоб дізнатися щось нове, побудувати глибокі відносини і підготуватися до наступного тижня. До того, як я розробив цю систему, я боявся п’ятниць. Вони проходили в очікуванні вихідних, і мені рідко вдавалося зробити щось суттєве. Тепер же за той час, що я раніше витрачав на інтернет, мені вдалося особисто зустрітися з більш ніж 200 підприємцями.

Завдяки більш правильному плануванню робочі дні стали менш неспокійними, що дозволяє мені зосередитися на розвитку мого бізнесу. У понеділок я приходжу на роботу свіжий, натхненний і готовий взятися за справу.»

А як ви проводите свої п’ятниці?