Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/15/d106839052/htdocs/grasscoworking.com/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 390
ЯК ОТРИМАТИ РОБОТУ, ЯКЩО ТОБІ 30 І ТИ ЗМІНЮЄШ ПРОФЕСІЮ — Grass Coworking

Grass Coworking

Grass Coworking

Ласкаво просимо

grass coworking

25 Сен 2018

ЯК ОТРИМАТИ РОБОТУ, ЯКЩО ТОБІ 30 І ТИ ЗМІНЮЄШ ПРОФЕСІЮ

1. Знай, що ти крутий
Мова, звичайно, не про хард-скіли, в цьому ще рости і рости. Однак те, що ти виявився досить сміливий, щоб змінити курс свого життя, звільнив в голові поличку для нових складних знань, — це сильно. Навіть на тлі таких же новачків, але «молодих, активних, позитивних».

2. Сформуй портфоліо
Якщо нема з чого формувати — вигадай замовника, вигадай техзавдання і створи кілька проектів. Подбай про оформлення та опублікуй на спеціалізованих або особистих платформах в мережі.

3. Сформуй резюме. Багато. І супровідних листів теж
Відбери цікаві вакансії, створи заточені саме під них резюме. Поменше про стресостійкість і активність, переходь відразу до справи і вище розташовуй посилання на портфоліо. З супровідних листів нехай виходить твоя готовність безперервно навчатися навичкам, необхідним саме цієї компанії та її проектам. Бонус: зверни увагу на середній вік співробітників. Отримати роботу в компанії, де колектив — твої ровесники, найімовірніше, ніж влитися в стартап, де середній вік співробітників — 25 років.

4. Скористайся сарафанним радіо
Проінформуй всіх своїх друзів та їхніх друзів, знайомих і родичів про готовність до праці і оборони. Що за ціною не постоїш, якщо отримаєш контакти потенційного роботодавця. Напиши їм на стікерах свою спеціалізацію, щоб почувши знайоме поєднання звуків, вони могли сказати: «Є тут один …»

5. Шукай керівників
Серед досвідчених претендентів можна знайти влучне зауваження: «Деякі рекрутери нагадують ріелторів — без них було б значно краще». Якщо знайдеш контакти керівника — пиши відразу йому. Це представить тебе як цілеспрямовану людину. А якщо адресат зацікавиться, то у фокусі виявляться професійні навички, а не активність, позитивність і інші «івності»

6. Вчитися, вчитися і ще раз вчитися
Якщо є можливість — пройди курси з перспективою працевлаштування. Їх зазвичай проводять великі компанії, щоб комплектувати власний штат. Не поспішай повідомляти, що вже маєш досвід, просто роби все краще за інших завдяки своїй маленькій перевазі. Якщо не спрацює — поповниш портфоліо додатковими проектами.

7. Репетируй інтерв’ю
На первинному співбесіді багато (якщо не все) вирішують твої самопрезентація та харизма. Нагугліть питання, продумайте відповіді українською, російською та англійською мовами, манеру триматися. Запишіть відео своїх репетицій, помічайте і коригуйте слабкі моменти. Постарайся захопити HR історією про своє навчання, розкажіть про завдання, які вирішують ваші проекти. Можливо, це стане підставою відправити вас на співбесіду з керівником.

8. Фінальний бос
З керівником все так, як і в попередньому пункті. Тільки про свої навички та проектах потрібно говорити як фахівець з фахівцем. Про вік і причину зміни діяльності запитати можуть, але якщо ви зробили гарне враження як фахівець, це буде більше цікавість, ніж настороженість.