Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/15/d106839052/htdocs/grasscoworking.com/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 390
Що шкодить професійному іміджу — Grass Coworking

Grass Coworking

Grass Coworking

Ласкаво просимо

grass coworking

16 Авг 2018

Що шкодить
професійному іміджу

1. Використання нецензурної лексики
Це зауваження справді заслуговує на перше місце в списку. Але справа не в самій ненормативній лексиці, хоча вона не часто ставатиме хорошим помічником. Справа в ліні. Якщо хтось використовує нецензурне слово, наприклад, в ролі універсального прикметника, це змушує задуматись про лінь і нестачу фантазії цих людей стосовно всіх їхніх справ.

2. Запізнення
Я визнаю, що з цим явищем мені самому доводиться боротись. Але пунктуальність — це прояв поваги. Якщо домовилися про зустріч, то прийдіть вчасно, і цим ви покажете, що достатньо професійні, щоб дотримуватись свого слова.

3. Звичка витріщатися
Всі ми люди. Всі ми homo sapiens. І всі ми, незалежно від статі, помічаємо привабливих людей. Це природа. Проте це також означає, що ми повинні контролювати себе, та тримати свої зацікавлені погляди під контролем, в іншому випадку ви будете виглядати дуже непрофесійно.

4. Надмірний оптимізм
Мабуть, багато хто з вас знайомий з романом Елінор Портер “Полліанна”. Так от, мене завжди турбувала наявність занадто великого нереального оптимізму головної героїні. Якщо ви не розумієте, про що йде мова, почитайте опис до книги. І якщо після повного провалу колеги або партнери запевняють вас в тому, що все гаразд, вони таким чином підривають свій професіоналізм.

5. Безвідповідальність
Якщо в голові гуляє вітер, це ознака мінливості та безвідповідальності. Домовилися з ким-небудь про зустріч або пообіцяли зробити що-небудь і не зробили цього? Вибачте, але ви безвідповідальні.

6. Неорганізованість
Всі, хто отримує більше ніж 1000 електронних листів в день, потрапляє в цю категорію. Більшість з тих, хто займається бізнесом, розуміють, що клієнти очікують швидкої відповіді. Вони хочуть, щоб ви одразу могли запропонувати рішення у тій чи іншій ситуації. Якщо ж ви не в змозі розібратися з власними справами, то як же ви зможете займатися питаннями своїх клієнтів?

7. Нечіткість у висловлюваннях
Начебто очевидно, чи не так? Але, незважаючи на це, багато людей не розуміють цього. І це ніби змушує їх виглядати якось не професійно, бо вони так ніби не можуть дійти до суті того, що хочуть сказати, і якось зробити це зрозумілим і все таке.

Сюди б я додав ще й проблеми з граматикою. Хоча, мабуть, всі ми знаємо розумних людей, професіоналів у своїй сфері, чия мова підводила їх через відсутність потрібних знань чи тому, що мова, якою доводиться спілкуватись, не їхня рідна.

8. Таємниці
Звичайно, у всіх нас є право на особисте життя, але бізнес майже не перетинається з ним. Та, незважаючи на це, якщо ви приховуєте важливу інформацію від співробітників або клієнтів, ви не робите нічого доброго для своєї репутації лідера і, можливо, змушуєте їх сумніватися в тому, чи можуть вони вам довіряти.

9. Занадто багато обіцянок
Одного разу моя співробітниця, фахівець з продажу, сказала, що її мистецтво продажів полягає в тому, щоб “пообіцяти максимум в рамках того, що ти можеш реалізувати”. Підприємці часто переоцінюють свої можливості. І тому головне — бути впевненим, що в кінцевому підсумку ваші обіцянки не виявляться порожнім звуком.

10. Шахрайство і брехня
Це очевидно. Як сказав Джордж Буш-молодший: “Обдуриш мене один раз — ганьба тобі. Обдуриш мене двічі — ганьба мені”.

Джерело: mizky.com