26 мая 2017

МАРІО, ТВОЯ ПРИНЦЕСА В КОВОРКІНГУ

Коли людина йде у фріланс або вирішує присвятити себе своїй справі, то про неї часто говорять, що вона проміняв осточортілий офіс на свободу. Радість від волі валятися в старій розтягнутій футболці на дивані з ноутбуком і швидко проходить. Приходить розуміння, що зовсім без офісу складно тримати себе в бадьорому робочому ритмі.

Дослідники продуктивності вимірювали ефективність роботи з дому і офісу і так, і сяк — і вже прийшли до висновку, що робота в чотирьох, нехай і рідних, стінах знижує працездатність і підвищує ймовірність депресії.

Коворкінг виглядає як простір з деякою кількістю столів, кожен з яких або закріплений за командою якогось проекту, або по-дружньому ділиться між тими, хто вирішив за ним сьогодні сісти. Плюс кімната для переговорів, кухня, стандартна офісна техніка, wi-fi та інші можливості, які вирішить надати власник. Коворкінг заробляють саме на тому, що створюють комфортні робочі місця, і можна розраховувати на те, що у вас під рукою буде все той же, що життєво важливо мати в офісі.

Коворкінг — породження sharing economy, тому що по суті ви вскладчину з іншими знімаєте офіс. Те ж саме сьогодні проробляють з автомобілями або житлом. Резидент коворкінгу платить за оренду місця або місць, отримує разом з цим доступ до набору фіч, при необхідності докуповує місця. Просто оплачуй і починай працювати. Усе.