26 мая 2017

РОБОТА З ДОМУ, КАФЕ, КОВОРКІНГУ

ВАРІАНТ 1: РОБОТА З ДОМУ

— ПЕРЕВАГИ
Гнучкість. Незалежно від того, сова ви чи жайворонок, працюючи вдома, ви зможете підлаштувати свій робочий графік під той час, коли ви найбільш продуктивні і продуктивних.
Економія часу на дорогу. Працюючи вдома, ви заощадите час, збережіть власну енергію, не кажучи вже про витрати на бензині.
Зниження витрат. Для фрілансерів і підприємців кожна копійка важлива. Робота на дому, не потрібно платити за оренду офісу. Також це дозволяє скоротити витрати на харчування в кафе, одяг, парковку і т.д.

— НЕДОЛІКИ
Зниження темпу роботи. Коли ви працюєте самі вдома, то є великий ризик розслабитися і стати менш продуктивним. Більшість домашніх працівників стверджують, що вони прикладають багато зусиль, щоб дисциплінувати себе, налаштуватися на роботу і не відволікатися на домашні справи або «байдикування».
Самотність. Робота вдома може викликати почуття самотності, що переходить в роздратування. Відсутність регулярної комунікації, в тому числі і професійної, пригнічує.
Відсутність презентабельності. Навряд чи ділові переговори з клієнтами у вашій вітальні здатні створити сприятливе ділове враження.

ВАРІАНТ 2: РОБОТА В КАФЕ

— ПЕРЕВАГИ
Натхнення. Приємна метушня в кафе, запах кави можуть давати заряд енергії, надихати на робочі подвиги. Крім того, іноді підслухані фрази з діалогів інших людей можуть наштовхнути на якусь ідею.
Фонова активність підвищує концентрацію. Як це не парадоксально, але шум в кафе змушує вас зосередитися на один вашій справі, навчитися відключатися і не звертати увагу на навколишній шум.

— НЕДОЛІКИ
Ненадійний доступ в Інтернет. Працюючи в кафе, навряд чи доводиться розраховувати на хорошу швидкість і постійне підключення до Wi-Fi, особливо якщо ви не платите за це.
Безпека. Кафе — не найбезпечніше місце для ваших гаджетів. Щоб ваш телефон або гаманець зник, досить відвернути вас всього на кілька секунд.
Транспортні проблеми. Ви можете бути впевненим, що в кафе, куди ви прийдете працювати, місце поруч з розетками буде вільним? Вам доведеться упакувати все, щоб відійти поговорити по телефону або вийти до вбиральні? Скільки кави і бутербродів ви повинні купити протягом дня, щоб уникнути почуття провини за використання простору кафе? Про все це вам потрібно подумати кожен раз, коли ви зберетеся працювати в кафе.
Низька якість взаємодії. У кафе ви навряд чи отримаєте якісну зворотний зв’язок або мотивацію для роботи.

ВАРІАНТ 3: РОБОТА В КОВОРКІНГУ

— ПЕРЕВАГИ
Велика мотивація. Продуктивність зростає, коли ви працюєте поруч з такими ж людьми, як і ви самі. Людьми, націленими на результат. До того ж, робота в коворкінгу — це робота в співтоваристві однодумців. Це заряджає енергією, також ви вчитеся чогось хорошого і корисного у інших людей, заводите корисні знайомства.
Якість соціальних контактів. Коворкінг дає вам величезну соціальну взаємодію. А для представників деяких професій, особливо творчих, постійно перебувати серед людей є необхідністю. Наприклад, щоб перевірити свої ідеї, оперативно отримати якісний зворотний зв’язок.
Професійні перспективи. Робота в коворкінгу — дисциплінує, а також дозволяє сформувати структурований підхід до самостійної роботи. До того ж, робота коворкінг дозволяє зберігати баланс між роботою та особистим життям, так як у вас є чітко встановлений час роботи.

Багато несподіваних відкриттів. В коворкінгу працюють люди різних спеціальностей і професій. Ви ніколи не знаєте, кого там зустрінете. Цілком можливо, та чи інша зустріч змінить ваш бізнес або професійні погляди назавжди, дасть вам нові ідеї.

Загальні ресурси (від обладнання до досвіду). Орендувати робоче місце в коворкінгу — набагато вигідніше, ніж офіс. Як правило, в плату включено все. Заплативши щомісячну плату, вам більше не потрібно ні про що турбуватися. Ні про комунальні платежі, ні про каву, ні про витрати за використання техніки. Крім того, в коворкінг проводяться освітні заходи, завдяки яким ви можете розвиватися.

Відповідна ціна. Тут все просто. Орендувати місце в коворкінг — дешевше, ніж офіс. Коворкінг дозволяє економити гроші, особливо для підприємців, які тільки починають свій бізнес
Можливості розширення. Згідно з міжнародним опитуванням коворкінг, 42% співробітників заявили, що їхні прибутки збільшилися з того моменту, коли вони почали працювати в коворкінгу. Цілком можливо, все це завдяки доступу до більш широким соціальним і професійним співтовариствам і можливостям. Задумайтесь: вашими потенційними клієнтами можуть бути люди, які вас оточують в коворкінгу.

— НЕДОЛІКИ
Немає приватного життя і занадто багато відволікаючих чинників. Далеко не завжди специфіка вашої роботи сумісна з відкритістю коворкінгу. Наприклад, якщо ви юрист або бухгалтер, і вам необхідно проводити конфіденційні зустрічі з клієнтами. Та й в коворкінгу теж вистачає відволікаючих чинників. Тому при пошуку коворкінгу зверніть увагу, наскільки там тихо.
Проблеми з оточенням. Іноді відносини між вами і іншими колегами в просторі можуть не скластися, і цей факт потрібно прийняти. Але це не проблема — ви завжди можете змінити коворкінг, і підібрати відповідне оточення.